ضرورت پایه پیش دبستان

دوره پیش دبستانی به سالهای قبل از ورود به دبستان میگویند که در این دوره کودکان  جهت ورود به دبستان آماده می شوند. سن پیش دبستانی از  ۴  سالگی شروع میشود.  سنین ۴ تا ۵ ساله را پیش دبستانی ۱ و سنین ۵ تا ۶ساله را پیش دبستانی ۲ یا آمادگی می نامند.
آکادمی برکه با توجه به حساسیت های آموزشی دوره پیش دبستان ۲ (سال قبل از اول دبستان ) را برگزار می‌کند.
گذراندن دوره پیش دبستانی، کودک را برای برقراری روابط با دیگر همسالان و مربیان خود آماده می کند و زمینه یادگیری جدی در او به وجود می‌آید.
آموزش‌های پیش‌دبستانی آکادمی برکه برای سنین حدود 6 سال طراحی شده است این آموزش‌ها لازم و ضروری است و خوشبختانه آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی به اهمیت آن پی‌ برده و آموزش‌هایی را برای این سنین در نظر گرفته‌اند.
درمرکز پیش دبستانی برکه زمینه یادگیری مفاهیم ریاضی، استدلال و زبان‌آموزی غیرمستقیم فراهم‌ می‌شود. محور آموزش‌ها بازی است.
یکی از مهم‌ترین مهارت‌‌هایی که باید در مقطع پیش‌دبستانی به بچه‌ها آموزش داده شود، مهارت‌های دست ورزی است.


در آموزش‌های پیش‌دبستانی، بحث علاقه مطرح نیست و کودک باید تمرکز لازم برای نقاشی را پیدا کند تا مهارت استفاده از انگشتانش تقویت شود، بنابراین آموزش نقاشی در این دوران نه به صورت مستمر و جدی، بلکه به‌عنوان سرگرمی ‌بسیار مهم است و کودک باید تشویق و ترغیب شود همراه با سایر کودکان نقاشی‌کشیدن را تمرین کند.
لوحه‌نویسی و آشنایی با حروف و آشنایی با اعداد نیز باید به کودکان آموزش داده شود. رشد حواس پنج‌گانه، رشد حافظه و به خاطرسپردن، مهارت مشاهده، مهارت‌های طبقه‌بندی (طبقه‌بندی 3 مفهوم شکل و اندازه و رنگ)، شناخت رنگ‌ها، مفهوم اشکال (شناخت اشکال هندسی) و … از اهداف آموزش پیش دبستان است
آموزش نوآموزان پیش دبستان تخصص آکادمی برکه می‌باشد
پیش دبستان برکه با حضور مربیان مجرب و متخصص کودک بصورت آنلاین و خصوصی بستری آماده کرده تا دلبندان شما با آمادگی کامل وارد پایه اول دبستان شود
با توجه به حساسیت آموزش کودک ، مشاوره و پشتیبان آنلاین در طول ترم توسط سوپروایزر آکادمی برکه جهت رضایت خانواده‌های محترم انجام می‌شود.
——————————————————————–
شما میتوانید برای توضیحات بیشتر در مورد دوره پیش دبستانی آنلاین با همکاران ما در آکادمی برکه در تماس باشید.