درباره ما

آکادمی برکه

موسسه‌ی آموزشی برکه در سال ۱۴۰۱ به منظور آموزش مهارت و رشته‌های متنوع با هدف یادگیری آسان ،کم هزینه و حرفه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است.

آکادمی برکه با بهره‌گیری از اساتید و معلمان مجرب ، متخصص و متعهد کلاس های آنلاین را در زمینه ها و دوره‌های مختلف از جمله: زبان های خارجه، تقویتی دروس تحصیلی ، عکاسی ، مهارتِ کار با کامپیوتر، نقاشی، موسیقی، مشاوره و روانشناسی و دیگر رشته‌های هنری و علمی برگزار می‌کند


کلاس های تقویتیِ مخصوص دانش آموزان همه مقاطع تحصیلی ، رشته های فنی و حرفه‌ای ویژه افراد فاقد دیپلم ، دوره مربیگری مهدکودک ، انواع رشته‌های هنری ، زبان خارجه ، کلاس های مخصوص بانوان و ….در این مؤسسه به صورت آنلاین و مجازی برگزار می شوند.

آکادمی برکه امکان برگزاری رشته ها و دوره های نام برده با توجه به تمایلات هنرجویان عزیز، به روش های خصوصی، فشرده، نیمه فشرده، گروهی را در ساعات و روزهای مد نظر هنرجویان را فراهم کرده است
آکادمی برکه بدون محدودیت جغرافیایی میزبان همه ایرانیان قرار دارد
کیفیت برتر آموزش ، اساتید مجرب و متخصص ، هزینه کم و انعطاف در برنامه‌ریزی آموزش افتخار آکادمی برکه می باشد.

برکه چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

graduation hat 02

اعطای مدرک دیپلم

با شرکت در دوره های موجود در شاخه ص فنی حرفه ای و اتمام آموزش مدرک آن دوره را دریافت خواهید کرد.

نبود محدودیت جغرافیایی

آکادمی برکه بدون محدودیت جغرافیایی میزبان همه ایرانیان عزیز می‌باشد.

study light

مربیان

آکادمی برکه با در اختیار داشتن مربیانی مجرب و بهترین تجهیزات جهت برگزاری کلاس آنلاین آماده جلب رضایت شماست.

داستان برکه

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی‌های جدید ارتباطی و افزایش خدمات اینترنتی ، فرایند یادگیری نیز مانند سایر فعالیت ها دستخوش تغییر و تحول شده است. برکه  یک وبسایت آموزش آنلاین است که با بهره‌گیری از مدرسین متخصص و مجرب تلاش می کند تا بستری مناسب را با هدف ارائه‌ی با‌کیفیت دوره‌های آموزشی آنلاین در رشته های مختلف برای مخاطبین فراهم سازد.

نظرات دانشجویان برکه